Contour Studio – Depilacja laserowa
DlaPolski Kategoria
DlaPolski Opis

Zabieg depilacji laserowej jest przede wszystkim bezbolesny. Wykonywany jest przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który szybko i skutecznie usuwa niechciane owłosienie. Depilacja laserowa nie jest w żaden sposób nieprzyjemna, wręcz przeciwnie – odczucia, pojawiające się w trakcie, można porównać do masażu.

Rezultat końcowy, jaki przynosi epilacja, to, tak pożądany przez klientów studia, efekt gładkiej skóry. A wszystko to dzięki nowoczesnej technologii oraz fachowemu podejściu personelu, który doskonale wie, że piękno nie jest wcale nierozerwalnie związane z bólem. Cała procedura trwa jedynie kilka minut i można ją stosować dla każdego typu skóry. Sprawdzi się nie tylko w przypadku nóg czy pleców, lecz także w miejscach intymnych, na twarzy i karku.

Wrocławskie Contour Studio zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą cieszyć się pięknym i naturalnym wyglądem. O jego profesjonalizmie świadczy nowoczesny sprzęt oraz szeroka oferta zabiegów z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

DlaPolski Siedziba
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
DlaPolski Telefon
713072080
DlaPolski NIP
8971634131
DlaPolski REGON
020606738