DealMax – Mycie okien wodą demineralizowaną
DlaPolski Kategoria
DlaPolski Opis

Firma DealMax zajmuje się w wykonywaniem usług z zakresu czyszczenia specjalistycznego. Do zleceń, jakich podejmuje się firma sprzątająca zaliczyć można dokładne czyszczenie biur, hal produkcyjnych, a nawet sprzątanie po pożarach. Zespół wykonuje usługi porządkowe na terenie Wrocławia oraz w okolicach miasta.

Grupa DealMax wykorzystuje do pracy jedynie sprawdzone i atestowane środki chemiczne. Dzięki pracy ludzkiej oraz wykorzystywaniu maszyn energooszczędnych sprzątanie specjalistyczne charakteryzuje się dużą dbałością o ekologię oraz minimalnym zużyciem energii. Obok usuwania tradycyjnych zanieczyszczeń DealMax podejmuje się również sprzątania trudnego do wyeliminowania brudu.

Wśród usług specjalistycznego sprzątania znajduje się mycie okien wodą demineralizowaną, czyli dokładne usuwanie zanieczyszczeń ze szklanych powierzchni na wysokościach. Profesjonalne mycie okien wodą demineralizowaną pozwala na wyeliminowanie brudu na dłużej, ponieważ ten z trudem osadza się na szkle umytym czystą, pozbawioną kationów i anionów wodą.

DlaPolski Siedziba
ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław
DlaPolski Telefon
603427918
DlaPolski NIP
8982132700
DlaPolski REGON
361965628