Digital Center – kasetony reklamowe
DlaPolski Kategoria
DlaPolski Opis

Firma Digital Center oferuje swoim klientom wykonanie wielkoformatowych wydruków cyfrowych. W ofercie firmy znajdziesz projekty graficzne idealne na banery, billboardy, reklamowe tablice wolnostojące, samochody lub foldery. Aby klienci mogli Cię zauważyć to potrzebna jest odpowiednia reklama firmy, dlatego Digital Center posiada podświetlane kasetony reklamowe.

Do ich podświetlania używa się systemu LED, dzięki czemu są one widoczne o każdej porze. W ofercie firmy dostępne są kasetony reklamowe podświetlane na profilach aluminiowych, a także świetlne z frezowanego dibondu. Digital Center jest także świetnym wyborem dla tych, którzy szukają fototapet, tablic PCV z laminatem oraz liter przestrzennych.

Dodatkową zaletą jest to, że w łatwy sposób możesz zamówić darmowe próbki, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Chcesz dowiedzieć się więcej? To wejdź na oficjalną stronę internetową firmy, a znajdziesz szczegółowe informacje oraz kontakt. Ceny usług uzależnione są od typu produktu oraz jego rozmiaru.

DlaPolski Siedziba
ul. Rybnicka 64 52-016 Wrocław
DlaPolski Telefon
713400180
DlaPolski NIP
8992492529
DlaPolski REGON
932968540