Drukarnia Etykiet Arti-Bau
DlaPolski Kategoria
DlaPolski Opis

Potrzebujesz niewielkiej ilości etykiet? Szukasz tańszej alternatywy dla druku fleksograficznego? Cyfrowa Drukarnia Etykiet Arti-Bau sp. z o.o. oferuje etykiety samoprzylepne na roli w dowolnym nakładzie, w tym także etykiety personalizowane. Przygotujemy dla Ciebie zarówno etykiety papierowe, jak i foliowe, pomożemy dobrać odpowiedni materiał oraz klej do każdego rodzaju powierzchni.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane projekty i na wiele sposobów uszlachetnić Twoje etykiety - mogą być one złocone, lakierowane czy laminowane. Nasz druk powstaje w oparciu o atramenty utwardzane promieniami UV, dlatego możemy zagwarantować jego wysoką trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Nasze etykiety znajdują zastosowanie praktycznie w każdej branży, także spożywczej, i są wykorzystywane zarówno w toku produkcji, jak i jako element finalnego opakowania. Zapewniamy kompleksową obsługę zamówień, fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji i najwyższą jakość usług.

DlaPolski Strona WWW
DlaPolski Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
DlaPolski Telefon
717822678
DlaPolski NIP
8971746284
DlaPolski REGON
020841468
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau