Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
DlaPolski Nazwa : Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
DlaPolski Kategoria:
DlaPolski Opis:

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg znajduje się we Wrocławiu. Ofertę kieruje zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych zainteresowanych profesjonalnym wsparciem z różnych dziedzin prawa. W trosce o wysoką jakość usług w pełni angażuje się w każdą sprawę. Zapewnia obsługę w języku polskim i niemieckim.

Podejmując się rozwiązywania nawet bardzo złożonych problemów prawnych, gwarantuje wysoką efektywność działania. Główną specjalność kancelarii stanowi prawo niemieckie i regulujące polsko-niemieckie stosunki transgraniczne. Zakres usług obejmuje porady i opinie prawne, redagowanie umów i pism, reprezentacja klientów przed sądami i urzędami, ale nie tylko.

Kancelaria pomaga w dochodzeniu roszczeń i odszkodowań, windykacji należności i bierze udział w mediacjach. Oferuje tłumaczenia prawne i służy fachową radą w zakresie polsko-niemieckich stosunków handlowych. Prowadzi sprawy w takich obszarach prawa jak cywilne, gospodarcze, rodzinne, spadkowe czy autorskie. Świadczy usługi prawne dla Start Up-ów.

DlaPolski Strona WWW: kancelaria-stangenberg.com
DlaPolski Siedziba: ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
DlaPolski Telefon: 519419646
DlaPolski NIP: 8522531717
DlaPolski REGON: 367772089