Liquid Technologies – Płyny do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies – Płyny do czyszczenia klimatyzacji
DlaPolski Nazwa : Liquid Technologies – Płyny do czyszczenia klimatyzacji
DlaPolski Kategoria:
DlaPolski Opis:

Płyny do czyszczenia klimatyzacji to podstawowe produkty niezbędne w każdym budynku, wyposażonym w klimatyzację. Zanieczyszczona instalacja jest bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia, dlatego istotną kwestią przy jej eksploatacji jest odpowiednie czyszczenie. Zastosowanie wielofunkcyjnego płynu do czyszczenia klimatyzacji pomoże uporać się z niepożądanymi mikroorganizmami, oraz zlikwiduje nieprzyjemny zapach.

Firma Liquid Technologies zajmuje się produkcją profesjonalnej chemii użytkowej. Dysponując odpowiednim doświadczeniem, gronem wysoko wyspecjalizowanych pracowników oraz innowacyjnym zapleczem technologicznym, z powodzeniem projektuje i wytwarza preparaty i płyny przeznaczone do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji.

W ofercie firmy znajdują się płyny do użytku zewnętrznego i wewnętrznego w instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dostępne płyny do czyszczenia klimatyzacji są bezpieczne dla urządzeń, skutecznie usuwają zanieczyszczenia, odtłuszczają powierzchnie, likwidują drobnoustroje i pozostawiają przyjemny zapach w pomieszczeniu.

DlaPolski Strona WWW: http://ltchem.pl/
DlaPolski Siedziba: ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
DlaPolski Telefon: 571380888
DlaPolski NIP: 8982237296
DlaPolski REGON: 368412743