Oscyloskop Tektronix – firma Tespol
DlaPolski Kategoria
DlaPolski Opis

Firma Tespol to renomowany, doskonale znany w Polsce przedstawiciel czołowych producentów systemów radiokomunikacyjnych oraz zaawansowanej technologicznie aparatury kontrolnej i pomiarowej. Jego oferta obejmuje m.in oscyloskopy oraz multimetry wytwarzane pod okiem najlepszych firm z całego świata.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.1

Tespol zatrudnia kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy nie tylko pomagają firmom w doborze urządzeń do ich potrzeb, ale również zajmują się ich przyszłym serwisem. Wieloletnie umowy wiążą markę z takimi producentami, jak Tektronix, Keithley, Fluke, Select Fabricators, ABI, CST czy Spectracom, co sprawia, że klienci kupujący w firmie oscyloskopy oraz multimetry, mają pełna gwarancję ich niezawodności oraz mogą na miejscu korzystać z serwisu czy przyszłej wymiany części zamiennych.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.2

Tespol posiada liczne certyfikaty potwierdzające jego profesjonalizm, a także system zarządzania jakością ISO 9001:2015-10 oraz AQAP2110:2016. Firma współpracuje również z wymagającym sektorem wojskowym i służbami ochrony państwa.

Tespol Sp. z o.o.

DlaPolski Strona WWW
DlaPolski Siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
DlaPolski Telefon
717836360
DlaPolski NIP
8992410135
DlaPolski REGON
930513685
  • Oscyloskop Tektronix – firma Tespol
  • Oscyloskop Tektronix – firma Tespol