Psychiatra w Klinice Zdrowego Umysłu

Psychiatra w Klinice Zdrowego Umysłu
DlaPolski Nazwa :
Psychiatra w Klinice Zdrowego Umysłu
DlaPolski Kategoria:
DlaPolski Opis:

Klinika Zdrowego Umysłu jest centrum wsparcia psychologicznego we Wrocławiu i oferuje wszystkim osobom borykającym się z różnego rodzaju problemami, profesjonalną pomoc specjalistów. W klinice zatrudnieni są doświadczeni i wykwalifikowani psychiatrzy zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci, a także psychologowie zapewniający konsultacje, wsparcie i rozmowy w trudnych sytuacjach życiowych.

Dzięki wsparciu i konsultacjom w gabinecie kliniki, klienci mogą liczyć na to, że wspólnie ze specjalistą będą w stanie stawić czoła nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, które spędzają im oraz ich rodzinom sen z powiek. Profesjonalne wsparcie podparte jest również dużą wrażliwością na problemy psychologiczne i psychiatryczne, empatią i zrozumieniem dla spraw, które większości osób wydają się niezrozumiałe.

Klinika zachęca do spotkań w formie tradycyjnej, w gabinecie psychologa i psychiatry, ale i umożliwia rejestrację online oraz możliwość skorzystania ze wsparcie całkowicie zdalnego, przy wykorzystaniu internetu.

Klinika Zdrowego Umysłu

DlaPolski Strona WWW:
DlaPolski Siedziba:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
DlaPolski Telefon:
530545002
DlaPolski NIP:
8971708697
DlaPolski REGON:
021409951