Punkt Tłumaczeń – Tłumaczenia przysięgłe angielski

Punkt Tłumaczeń – Tłumaczenia przysięgłe angielski
DlaPolski Nazwa : Punkt Tłumaczeń – Tłumaczenia przysięgłe angielski
DlaPolski Kategoria:
DlaPolski Opis:

W dobie globalizacji świat wymaga od obywatela różnorodnych umiejętności i kwalifikacji, szczególnie językowych. Oczywistym jest jednak, że niemożliwa jest specjalizacja we wszystkich dziedzinach, a nawet zaawansowane opanowanie niektórych z nich, tak jak wysoki poziom znajomości języka, czasem nie wystarcza, gdy tłumaczenia wymaga fachowe słownictwo.

Dlatego jako biuro tłumaczeń przysięgłych wychodzimy naprzeciw potrzebom nowoczesnego społeczeństwa prezentując kompleksową ofertę zarówno przekładów zwykłych, profesjonalnych tłumaczeń ustnych np. podczas spotkań czy negocjacji biznesowych, jak i uwierzytelnionych, spełniających wszelkie prawne wymogi przekładów przysięgłych.

Punkt Tłumaczeń daje pewność wysokich kwalifikacji i zawodowego doświadczenia, gwarantujących jakość przekładu pism urzędowych i sądowych, projektów umów, tekstów marketingowych, dokumentów korporacyjnych i wielu innych, z języka polskiego lub angielskiego, w krótkich terminach i atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy.

DlaPolski Siedziba: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
DlaPolski Telefon: 512492758
DlaPolski NIP: 6922418679
DlaPolski REGON: 022450803