Reklamowe24

Reklamowe24
DlaPolski Nazwa : Reklamowe24
DlaPolski Kategoria:
DlaPolski Opis:

Reklamowe24 to polski lider wśród firm zajmujących się promocją i reklamą korporacji. Specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu różnego rodzaju materiałów promujących. W jej ofercie znaleźć można przedmioty codziennego użytku, takie jak długopisy, kalkulatory i notesy.

Firma tworzy także elementy garderoby, na czele z koszulkami i bluzami. Do ciekawych propozycji należą z pewnością gadżety reklamowe dla dzieci. Należą do nich gry, zabawki, maskotki, a nawet spinner fidgety. Z pewnością najsmaczniejsze gadżety dla dzieci to słodycze reklamowe, takie jak cukierki, czekolady i praliny.

Reklamowe24 posiada doświadczenie w pracy z różnego rodzaju korporacjami. Dzięki przeszło 10-letniej pracy na rynku, firma miała okazję współpracować z gronem znanych marek. Instytucja cały czas rozwija się, tak aby sprostać wszystkim rzucanym jej wyzwaniom. To właśnie ze względy na oczekiwania klientów, stworzyła działy takie jak gadżety reklamowe dla dzieci czy słodycze reklamowe. Wszystkie kategorie z działów tekstylia, gadżety dla dzieci, dla biura czy wypoczynek oraz wiele innych cieszą się obecnie ogromną popularnością.

DlaPolski Strona WWW: gadżety reklamowe katowice
DlaPolski Siedziba: ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
DlaPolski Telefon: 426305515
DlaPolski NIP: 7262552678
DlaPolski REGON: 100285554