Seksuolog w poradni Proterapeutica

Seksuolog w poradni Proterapeutica
DlaPolski Nazwa :
Seksuolog w poradni Proterapeutica
DlaPolski Kategoria:
DlaPolski Opis:

Poradnia Psychologiczna we Wrocławiu – Proterapeutica – to profesjonalna pomoc dla dorosłych dzieci i młodzieży. Poradnię założyły siostry – Agata Pacia – psychoterapeuta nurtu psychodynamicznego i Agata Nowak – logopeda. Specjaliści, którzy prowadzą terapię, to Psycholog, Psychiatra, Terapeuta i Logopeda. W zakresie usług znajdują się: psychoterapia indywidualną oraz par i małżeństw, a także psychoterapia dzieci i młodzieży.

Ponadto konsultacje i leczenie psychiatryczne oraz diagnoza i terapia logopedyczna, zarówno dzieci i młodzieży jak i dorosłych. W gabinecie psychologicznym i psychiatrycznym są leczone zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, depresyjne, uzależnienia oraz trudności w życiu osobistym.

Ponadto psychoterapeuta i psycholog świadczą wsparcie w zakresie trudnych sytuacji życiowych – czyli. np. żałoby, zdrady w związku i problemów zdrowotnych. Istnieje także możliwość skorzystania z psychoterapii online – przy pomocy Skype, a w szczególnych przypadkach – wizyt domowych. Rejestracji na wizytę można dokonać mailowo, telefonicznie, lub przy użyciu komunikatora Skype.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

DlaPolski Strona WWW:
DlaPolski Siedziba:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
DlaPolski Telefon:
663875291
DlaPolski NIP:
8961399071
DlaPolski REGON:
362700702