Wilczynsky – Korekta lakieru samochodowego

Wilczynsky – Korekta lakieru samochodowego
DlaPolski Nazwa : Wilczynsky – Korekta lakieru samochodowego
DlaPolski Kategoria:
DlaPolski Opis:

Korekta lakieru samochodowego to zabieg, dzięki któremu z każdego auta pozbędziemy się niemal 100% rys. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku kiedy lakier jest zniszczony i porysowany przez niewłaściwą pielęgnację, jak i wówczas kiedy posiada on liczne wżery oraz rysy. Korekta pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów w krótkim czasie.

Auta polerowane są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników przy użyciu najnowszych technologii, co zapewnia najwyższą jakość wykonania usługi. Korekta lakieru samochodowego wykonywana jest również w celu przygotowania auta do wystaw czy różnorodnych eventów. Cena kompleksowej usługi zawierająca również zabezpieczenie ochronne lakieru po wykonaniu polerowania zaczyna się już od 1500 zł.

Gwarantujemy, że lakier będzie wyglądał jak nowy. Firma Wilczynsky oferuje Państwu również inne usługi, takie jak woskowanie, oklejanie samochodu, pranie tapicerek, detailing wnętrza auta, przyciemnianie szyb oraz profesjonalne mycie ręczne. To tylko niewielka część naszej atrakcyjnej oferty. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

DlaPolski Siedziba: ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
DlaPolski Telefon: 717351727
DlaPolski NIP: 8952095058
DlaPolski REGON: 365477452