Wrocławskie Centrum Medyczne Helemejko
DlaPolski Kategoria
DlaPolski Opis

Gabinet okulistyczny Helemejko jest miejscem, w którym najlepszą pomoc medyczną dostaną wszyscy mający problemy ze wzrokiem, zamgleniem spojówek, syndromem suchego oka oraz innymi, utrudniającymi życie schorzeniami oka. Gabinet prowadzony jest przed doświadczonego okulistę, który na każdym etapie leczenia dba o komfort pacjenta, miłą atmosferę i jednocześnie precyzyjne postawienie diagnozy i opracowanie ścieżki leczenia.

Centrum Medyczne Helemejko

Centrum istnieje od 2016 roku, a jego założycielką jest Iwona Helemejko, była ordynator Oddziału Okulistycznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym we Wrocławiu. Jej wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia i zdobyta przez lata praktyka, są dla pacjentów gwarancją świadczenia wysokiego poziomu usług i profesjonalizacji leczenia.

W ofercie gabinetu znajdują się przygotowania do badań, innowacyjna terapia leczenia zespołu suchego oka, badania na obecność nużeńca, leczenie jaskry i zaćmy, a także zapalenia spojówek. Wszystkie usługi realizowane są wyłącznie prywatnie i świadczone na wysokim poziomie.

Helemejko Centrum Medyczne

DlaPolski Siedziba
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
DlaPolski Telefon
660206896
DlaPolski NIP
8981029578
DlaPolski REGON
930332280
  • Wrocławskie Centrum Medyczne Helemejko